Strokovni sodelavci

Špela Huzjak, prof.
Predmet: violina
Porodniški dopust

obraz  Sausan Hussein, mag.mus.
Predmet: violina

Andreja Klinc, prof.
Predmet: violina

Eva Koprivsek, prof.
Predmet: violina, viola
Govorilna ura:
e-naslov:Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">

gorazd 2 Gorazd Strlič, spec.
Predmet: violončelo
Govorilna ura:

valerija kamplet Valerija Kamplet, prof.

simona vake
Simona Vake, prof.
Govorilna ura:četrtek 19.05-19.35

Suzana Krivec, prof.
Govorilna ura: sreda Slivnica 16.30-17.00,
Hoče 18.00 - 18.30

tinka muha
Tinka Muha, prof.
Govorilna ura: torek 18.00 - 18.30
e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Asja Grauf
Asja Grauf, prof.
Predmet: flavta, kljunasta flavta
Govorilna ura: petek, 18.00 - 18.30

danijel segula 2
Danijel Šegula, mag.art.
Predmet: klarinet
Govorilna ura: torek 19.20-19.50
e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">

danijel lauko
Danijel Lauko
Predmet: saksofon
Govorilna ura: ponedeljek 18.30 - 19.30

Andrej Rebernik
Andrej Rebernik, bakk.art.
Predmet: trobenta, pozavna, kljunasta flavta
Govorilna ura: sreda 18.30 - 19.00
e-naslov: rebernikandrejTa e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">

Erik Kranjc
Predmet: tolkala

ales marcic
Aleš Marčič, mag.art.
Govorilna ura: ponedeljek 15.00-15.30

simona raffanelli krajnc
Simona Raffanelli Krajnc, mag.art.

Mirjana Kostić, prof.

Marija Sedej, mag.muz.
e-naslov:

Nenad Petrović, prof.
Govorilna ura:

dominik cvitanic1 Dominik Cvitanič, mag.mus.
Predmet: harmonika
Govorilna ura: torek 18.00-18.30

Jernej Mazej
Predmet: orgle
Govorilna ura: ponedeljek 19.45-20.15

Damjan Stanišić
Damjan Stanišić, mag.um.
Predmet: kitara
Govorilna ura:

tadej kusar Tadej Kušar, prof.
Predmet: NGL, klavir, godalni in pihalni orkester

nina lorber
Nina Lorber, mag.art.
Predmet: predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, NGL,

Tetiana Svitlychna, prof.
Predmet: Plesna pripravnica, balet

Stefan Ion Banica, prof.
Predmet: plesna pripravnica, balet, balet za odrasle

Mircea A.  Golescu
Predmet: Plesna pripravnica
e-naslov:

Govorilne ure potekajo prvi navedeni dan v mesecu.

simona raffanelli krajnc
Simona Raffanelli Krajnc, mag.art.
Govorilna ura: ponedeljek 9.30 -10.00

tanja ajtnik
Tanja Ajtnik Miškovič, prof.
Predmet: klavir
Govorilna ura: četrtek 17.30-18.00

Organizacijske enote

Zavod Antona Martina Slomška