• pasica Miklavzev dobrodelni koncert 2018
  • 1na1 690
  • slika01

(Ne)moč odnosa - cikel predavanj, Salezijanski mladinski center Maribor - nastop učencev, 15.11.2017 ob 19:00

Na zadnjem predavanju cikla (Ne)moč odnosa je dr. Janez Vodičar predaval na temo “ Najina nekomunikacija” . Učenci naše šole so se kot vsakič doslej predstavili in popestrili srečanje v Salezijanskem mladinskem centru, in sicer, učenca violine Vito Bejat Krajnc, Daša Bejat Krajnc (mentorica Sausan Hussein) in učenec klavirja Tim Cergol (mentorica Mirjana Kostić). Več kot 40 poslušalcev je pozdravilo naše učence z navdušenjem in burnim aplavzom.

Organizacijske enote

Zavod Antona Martina Slomška
Hiša otrok - Vrtec Montessori Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška Dijaški dom Antona Martina Slomška Logo medgeneracijska akademija